Baumalog ir poļu automātisko noliktavu un konveijeru sistēmu ražotājs smagām krāvām un produkcijai, kas tiek izmantota dažādās nozarēs. Šis ražotājs seko līdzi visiem ražošanas etapiem, no dizaina koncepcijas līdz ražošanai un uzstādīšanai, piedāvājot garantijas servisa un remonta pakalpojumus.

BAUMALOG produkcija palīdz klientiem samazināt noliktavu platības, saīsināt ražošanas procesu laikus, vienlaikus uzlabojot efektivitāti.

Tirgus konkurence un jaunāko tehnoloģiju attīstība liek uzņēmumiem pastāvīgi uzlabot darba standartus. Pateicoties tam, uzņēmumiem nepieciešami vismodernākie tehnoloģiskie risinājumi un efektīva noliktavas organizēšana. Svarīgas modernizācijas procesa sastāvdaļas ir loģistikas operāciju automatizācija un noliktavas vietas samazināšana. MonoTower un TwinTower automatizētās uzglabāšanas sistēmas ir modernu noliktavu loģistikas risinājumu piemērs. Tie nodrošina smagu un apjomīgu materiālu, piemēram, metāla loksņu, garu izstrādājumu, armatūras daudzlīmeņu uzglabāšanu.

Baumalog logotips


Saving on time of logistics operations
TAUPĪŠANA
loģistikas operāciju laikā
WMS, ERP class integrations
INTEGRĀCIJAS AR SISTĒMĀM
wms, erp tipa
EASY AND FAST ACCESS
VIEGLA UN ĀTRA PIEKĻUVE
glabāšanas materiāliem un instrumentiem
IMPROVED SAFETY
PAAUGSTINĀTA DROŠĪBA
glabāšanas procesā
© 2024 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy