Modula Lift 540

VERTIKĀLO NOLIKTAVU JAUNĀ PAAUDZE

 • null
  IZMANTOJIET TELPU EFEKTĪVI
  Modula palīdz izmantot līdz 90% grīdas platības pateicoties savai vertikālai struktūrai līdz 16 metru augstumā.
 • null
  TAUPIET LAIKU
  Produkti tiek piegādāti tieši kolekcijas nodalījumā pēc principa “preces – cilvēkam”. Tas nozīmē, ka operatoram nevajag pārvietoties lai saņemtu vai ievietotu preci.
 • null
  SAMAZINIET RISKUS
  Modula ļauj izvairīties no bīstamām situācijām, kas var rasties operatoram pārvietojoties lielā augstumā pa noliktavu izmantojot kāpnes vai krāvējus.
 • null
  DROŠĪBA
  Piekļuve tiek dota tikai autorizētiem operatoriem (izmantojot elektroniskos žetonus vai paroles) un var tikt izsekota vai pat ierobežota līdz konkrētiem.
 • null
  PALIELINĀT PRECIZITĀTI
  Operators var viegli noteikt preces, kuras nepieciešams izņemt vai ievietot automātiskajā noliktavā ar parastu un intuitīvi saprotāmu rīku palīdzību.
 • null
  UZLABOT NOLIKTAVU PĀRVALDI
  Operators var saņemt skaidru informāciju par noliktavas teorētiskiem atlikumiem un salīdzināt to ar reāliem. Tas atvieglo inventūras procesu.

UZZINIET KĀ MODULA VAR PALĪDZĒT JUMS EFEKTĪVI IZMANTOT TELPAS UN PALIELINĀT KOPĒJO PRODUKTIVITĀTI.

KĀPĒC JUMS JĀIZVĒLĀS VERTIKĀLĀ NOLIKTAVU SISTĒMA?

Efektīvā noliktava ir organizēta tādā veidā, lai katrs operators varētu atrast vajadzīgo preci un sākt ātru un korektu pasūtījuma komplektēšanu, tādējādi uzlabojot klientu apmierinātību un samazinot preču sagatavošanas un piegādes termiņus.

Vertikālā lifta modulis (VLM) sastāv no vienotā vertikālā bloka ar kustamiem plauktiem iekšpusē. Tas ir ideāls risinājums tiem, kuriem nepieciešams uzglabāt lielu preču daudzumu, nav pietiekoši daudz telpas, bet ir kur izvērsties vertikāli. Faktiski, šis noliktavu veids der visu tipu materiālu uzglabāšanai – beramu, iepakotu un pat dažādu izmēru, jo ir iespējams mainīt plauktu augstumu. Lai maksimāli ekonomētu telpu, iesakam katru plauktu izmantot viena izmēra preču uzglabāšanai.

Šī projekta mērķis ir optimizēt trīs pamataspektus:

 • telpas izmantošana
 • iekārtu pielietojums
 • cilvēcisko resursu vadība

Lai nodrošinātu maksimālo pieeju katrai precei un samazinātu administratīvo slodzi.

Optimizēt telpu

Pirmais solis produktīvai noliktavu telpu izmantošanai – ir sapratne, ko jums vajag uzglabāt. Mūsdienīga noliktavu pārvaldes sistēma tiek papildināta ar programatūru, kas atvieglo optimizāciju, atainojot izmantotās telpas daudzumu pamatojoties uz preču datu bāzes. Tas saīsina ierasto preces meklēšanas laiku.

Optimizēt laiku

Šāda tipa noliktavas ļauj paātrināt operācijas laiku ar automātiskās ievākšanas palīdzību un pat atbrīvot vietu, jo pacelšanas mehānismi pielāgojas šāurumiem starp plauktiem. Šajā gadījumā operatoram nav jāmeklē produkts vai jāpārvieto tas ar iekrāvēju, kas prasītu vairāk laika un vairāk vietas starp statņiem nekā automātiskā sistēma.

Optimizēt drošību

Droša noliktava nozīmē mazāk starpgadījumu, mazāk problēmu, mazāk aizkavēšanu operāciju laikā un mazāk pārpratumu. Kad mēs runājam par drošību, ir svarīgi atdalīt personāla drošību un preces drošību.

Automātiskās vertikālās noliktavas ir speciāli izveidotas preču uzglabāšanas sistēmas, sastāvošas no īpaši izturīgiem metāla plauktiem, kuri pārvietojas ar iekšējā lifta palīdzību un spēj noturēt līdz par 90 000 kg smagas mantas. Ar automātisko vertikālo noliktavu palīdzību operatoram vajag tikai pārvietot preci no iekraušanas / piegādes līmeņa, kas notiek pilnīgi ergonomiski, nodrošina operatora drošību un novērš citas iespējamās grūtības, saistītas ar šo uzdevumu tipu. Cits, ļoti svarīgs moments ir tas, kas ne visiem ir piekļūve noliktavai: jūs tiksiet aizsargāts no zādzības un preču bojājumiem.

Modula virtuālais stends

Apmeklējiet mūsu virtuālo stendu, lai uzzinātu, kā Modula var uzlabot jūsu iekšējo loģistiku.

Write short company description to let us make an acquaintance with your business and to create the first consulting steps


  By sending this form I confirm that I have read and accept Intellectsoft Privacy Policy

  © 2024 All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy